1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Без кордонів

Словаччина визнала Росію спонсором тероризму

Без кордонів Словаччина 0

У четвер, 16 лютого, парламент Словаччини визнав нинішній російський режим терористичним, а Росію державою-спонсором тероризму.

Словаччина визнала Росію спонсором тероризму

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Aktuality.

Національна рада Словаччини ухвалила резолюцію, в якій засудила широкомасштабні атаки Росії на цивільне населення, цивільні об'єкти та ключову енергетичну структуру. Також парламент засудив російську агресію в Україні та висловив свою підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Депутати також засудили прямі та непрямі погрози Росії застосувати ядерну зброю.

Крім того, резолюцією парламент не визнає проведення або результати референдумів у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях, вважаючи, що ці території залишаються частиною України.

Парламент також висловив підтримку зусиллям зі створення спеціального трибуналу для переслідування злочинів агресії та підтримку переслідування злочинів проти людяності та воєнних злочинів.

Водночас він засуджує гібридну війну, яку Росія веде і на території Словаччини. Вона закликає правоохоронні органи, спецслужби та інші компетентні органи не недооцінювати цю загрозу, а вживати ефективних заходів проти неї, щоб зберегти безпеку і демократію в Словаччині.

Нагадаємо, Лукашенко звинуватив Україну у розв'язанні війни та закликав до мирних переговорів 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Найсвіжіші новини: