1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Мали однакову групу інвалідності: на КПП «Лужанка» затримали “горе-мандрівників” (ФОТО)

375
Без кордонів Новини Берегова

Перетнути українсько-угорськийкордон намагалися потрапити два “пенсіонери” 36 та 37 років.

Мали однакову групу інвалідності: на КПП «Лужанка» затримали “горе-мандрівників” (ФОТО)

Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, військовозобов’язаних чоловіків, які намагались виїхати з України за підробленими документами виявили прикордонники Мукачівського загону.

Двоє чоловіків, 1985 та 1986 року народження, намагалися перетнути кордон з Угорщиною. Вони разом прибули в пункт пропуску «Лужанка» і надали для перевірки пенсійні посвідчення. Згідно наданих документів, обидва «мандрівники» мали однакову групу інвалідності. Ознаки, які вказували на те, що пред’явлені документи є підробленими, також виявились однаковими.

Наразі прикордонники встановлюють коло осіб, ймовірно, причетних до виготовлення «липових» посвідчень. Про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст.336 «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції.

Читайте також: “Липовий” інвалід: на Виноградівщині прикордонники затримали “ухилянта” (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber