1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

У Польщі оновили правила в'їзду для українців: які тепер умови

222

Українським біженцям під час повторного перетину кордону з Польщею необхідно пред’являти diia.pl., щоб не втратити статус UKR.

У Польщі оновили правила в'їзду для українців: які тепер умови

Утім, це можливо лише, якщо поїздка на Батьківщину тривала менше 30 днів, у разі перевищення цього терміну — статус втрачається автоматично.

Про це повідомили у Посольстві України у Польщі.

"Щоб уникнути втрати статусу PESEL UKR у зв’язку з виїздом з території Польщі на термін, менший за 30 днів, іноземець, який повертається до Польщі, повинен повідомити співробітника Прикордонної служби, який здійснює паспортний контроль, про намір в’їхати у зв’язку з використанням права тимчасового захисту в Польщі та щоразу показувати електронний документ diia.pl (навіть якщо іноземець їде на роботу до Польщі чи з іншою метою, але при цьому він користуватиметься захистом у Польщі)", - сказано в повідомленні.

У Посольстві наголосили, якщо біженець повертається до Польщі і не показує на кордоні diia.pl або не каже, що хоче скористатися відповідною спецуставою, особа може втратити пільги. Причина в тому, що дані іноземця не будуть включені до реєстрів, на основі яких надається статус PESEL UKR, і який пов’язаний з численними соціальними правами.

Нагадаємо, "Я знаю, що з ним відбувається зараз": відома телеведуча розповіла, чому зник Олег Винник 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber