1. Новини Закарпаття
  2. >

Від двох до чотирьох: ворог хоче затягнути війну в Україні на кілька років, — ЗМІ

20.01.2023 23:54 Без кордонів ВАЖЛИВО

Верхівка Кремля зрозуміла, що план виграти війну минулого року вони провалили, тож за відсутності нового переможного плану будуть затягувати війну.

Верхівка Кремля зрозуміла, що план виграти війну минулого року вони провалили, тож за відсутності нового переможного плану будуть затягувати війну.

Керівництво кремля вже у вересні минулого року усвідомило, що не зможе виграти війну до кінця 2022 року. Через що Російська Федерація почала відбуватись підготовка до затяжної війни з Україною, яка за планами Кремля, має тривати від двох до чотирьох років.

Про це повідомив керівник незалежної міжнародної розвідувальної спільноти Bellingcat Христо Грозєв в інтерв'ю «Главкому».

 "Велика частина політичної та силової еліти вже станом на вересень минулого року розуміла, що будь-який військовий план закінчити війну перемогою в цьому році вже можна вважати проваленим. А відтак відбувалася підготовка до тривалої війни. Не знаючи при цьому, який саме вигляд матиме виграшний сценарій. Тобто, єдиний план полягав у відсутності плану як такого. Одночасно з цим потрібно за будь-яку ціну витримати від двох до чотирьох років. Чому саме так, а не інакше? Тому, що будь-який інший варіант закінчення війни тягне за собою одразу ж розпад росії", - сказав він.

За його словами, таке розуміння ситуації у кремлі сформувалося вже ближче до вересня.

Грозєв також додав, що білоруські кіберпартизани, змогли зламати сайт Роскомнадзору і викрити дані особливого департаменту цього відомства, який безпосередньо співпрацює із ФСБ та відстежує соціальні загрози. Так вони дізнались, що першою у списку найнебезпечніших зазначена загроза розпаду Росії.

«Відштовхуючись від цього, можна зробити висновок, що сепаратистські настрої моніторять навіть уважніше, ніж антивоєнні у суспільстві», - резюмував він.

Читайте також: Не забув пригрозити цивілізованому світу: Путін знову зробив заяву про ядерну зброю

Читайте на ГК:"Багато із побачених істот, будуть новими для науки видами": “свинок "Барбі” виявили у Тихому океані
Читайте на ГК:Таємниця захована під шаром піску: археологи виявили рідкісну знахідку
Читайте на ГК:Заміж у 12-ть: юна дівчина одружилася з 63-річним чоловіком (ФОТО)