1. Новини Закарпаття
  2. >

До двох років за ґратами або штраф до €1000: за що можуть покарати біженців з України

12.01.2023 23:14 Без кордонів ВАЖЛИВО

Українці, які не знають законів Німеччини можуть простою дією набути собі проблем.

Українці, які не знають законів Німеччини можуть простою дією набути собі проблем.

Близько мільйона українських біженців зупинилися у Німеччині. Багато хто з них не знає місцевих законів. Стало відомо, за що наших співвітчизників та місцевих мешканців можуть покарати штрафом до 1000 євро чи тюремним терміном до двох років, пише Today.ua.

У Німеччині заборонено знімати людей, які перебувають у безпорадному стані. На любителів вуличної зйомки чекає суворо покарання. У Тelegram-каналі "Німеччина/Україна/Біженці" повідомили, що йдеться, зокрема, про постраждалих внаслідок ДТП або іншого інциденту. Таким чином влада захищає постраждалих від уваги сторонніх осіб.

Заборона фотографування стосується постраждалих на місці ДТП або іншого інциденту. Йдеться про захист особистої сфери людей, які потрапили у біду.

Любителів знімати на місці НП зневажливо називають гафферами. Для них у Німеччині передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу від 20 до 1000 євро, а також кримінальне – до двох років ув'язнення.

На машинах швидкої допомоги розташовані великі QR-коди, які визначають камеру смартфона. На екрані людини, яка знімає, з'являється напис "Зупиніться! Підглядання вбиває": Stopp! Gaffen tötet! Місця подій огороджують надувними щитами с позначками про заборону на фотографування та відеозйомку.

Співробітники поліції, які помітять порушників, випишуть їм штрафи. Наголошено, що "репортери" своїми діями заважають роботі медиків, рятувальників, пожежників та представників інших служб, а також створюють пробки, перешкоджають руху транспорту та спричинюють аварійні ситуації.

Затримки часто проводять до наслідків для здоров'я або навіть до смерті людей, оскільки при тяжких травмах рахунок йде часто на хвилини.

Читайте також: Схоже на кадри з фільму: в Угорщині асфальт поглинув автомобіль (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Google стане платним?: користувач повинен буде заплатити за пошуковик в деяких випадках
Читайте на ГК:Вчені відкопали рідкісне кумедне видовище: "пікатний" момент застряг у шматку бурштину (ФОТО)
Читайте на ГК:Місце оповите легендами: величезні хвилі-вбивці не дають спокою вченим та мореплавцям