1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Британець плете і продає браслети з паракорду задля допомоги Україні (ФОТО)

545

Дружина Крістофера – Оника Тодд – родом із Закарпаття, подружжя з початку повномасштабного вторгнення Росії посильно допомагає Україні, часто присвячуючи цьому весь свій вільний від роботи час.

Британець плете і продає браслети з паракорду задля допомоги Україні (ФОТО)

Британець Крістофер Тодд вдома плете паракордові браслети із синьо-жовтою символікою: у військового це – хобі, а зараз він таким чином вирішив допомогти Україні. 

Зараз, окрім постійного збору гуманітарної допомоги для українців, Кріс продає друзям і знайомим виготовлені власноруч синьо-жовті браслети, а всі виручені кошти передає фонду «Добрі справи Закарпаття»

Як повідомили у благодійному фонді, родина сама звернулася до представників організації з пропозицією допомагати. Крістофер Тодд плете спеціальні синьо-жовті браслети з паракорду – легкого, але дуже міцного нейлонового шнура, який витримує навантаження 250 кг.

«Браслети, які виготовляє Крістофер, не лише стильні та патріотичні, їх ще називають “браслетами виживання”. Вони сплетені особливим чином, щоб при потребі їх можна було швидко розплести і отримати близько 2,5 метрів паракорд-шнура, необхідного для виживання на місцевості: для фіксації спорядження, кріплення вантажу до транспорту, накладання шини чи джгута, при виготовленні носилок з підручних засобів, при переправах та у безлічі інших ситуацій», – розповідають у фонді.  

Усі кошти, виручені з продажу браслетів, Крістофер Тодд перераховуватиме до благодійного фонду «Добрі справи Закарпаття».

«Замовивши такий браслет, ви можете зробити подвійну добру справу: порадувати себе, друзів чи наших захисників гарним і практичним подарунком, а ще – збагатити скарбничку нашого Фонду для допомоги військовим», – кажуть благодійники.  

Замовити синьо-жовтий браслет усі охочі можуть тут. Долучитися до роботи благодійного фонду "Добрі справи Закарпаття" можна тут. Зараз, зокрема, закарпатці готуються до чергової поїздки до військових на фронт і збирають кошти на закупівлю грілок для ніг та інших речей, які дуже потрібні нашим військовим до зими. 

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Україна будує стіну на кордоні з Білоруссю (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber