1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Ціллю буде не Київ»: загроза наступу з Білорусі зростає, - Генштаб

356

Олексій Громов вважає, що напрямок наступу може бути змінений на захід.

«Ціллю буде не Київ»: загроза наступу з Білорусі зростає, - Генштаб

Генеральний штаб ЗСУ вважає, що загроза повторного наступу з території Білорусі зростає. Але ціллю у цьому випадку буде не Київ. Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов під час брифінгу.

«Загроза відновлення ЗС Росії наступу на північному напрямку зростає. Цього разу напрямок наступу може бути змінений на захід білорусько-українського кордону для перерізання основних логістичних артерій постачання озброєння та військової техніки Україні від країн партнерів», - сказав він.

За його словами, на території Білорусі тривають заходи розгортання авіаційних підрозділів, підрозділів інших родів військ, сил ЗС Росії на відповідних аеродромах та об'єктах військової інфраструктури, у тому числі на тих, що передані під повний контроль РФ.

«В рамках зазначеного на території білорусі проводяться заходи з підготовки до прихованої мобілізації. Білорусь продовжує надавати свою територію для запуску балістичних ракет та дронів, розмістила на своїх аеродромах літаки МіГ-31, які можуть бути озброєні крилатими ракетами типу «Калібр», - додав Громов.

Читайте також: Чеський міністр оригінально привітала Путіна: «F**k you»

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber