1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

“Липа” за $2000: прикордонники з КПП «Вилок» звернулися до поліції (ФОТО)

1240
Без кордонів Новини Виноградова

На Виноградівщині трапився неприємний інцидент з двома українцями зі східних областей України.

“Липа” за $2000: прикордонники з КПП «Вилок» звернулися до поліції (ФОТО)

На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили ознаки підробки у довідках ВЛК та посвідченні військовозобов’язаного.

Двох громадян України, чоловіків призовного віку, які намагалися незаконно перетнути кордон за підробленими документами, виявили в пункті пропуску «Вилок» прикордонники Мукачівського загону.

51-річний мешканець Запоріжжя під час перетину кордону окрім паспорта надав для перевірки військовий квиток та довідку про проходження військово-лікарської комісії, у яких інспектор прикордонного контролю виявив ознаки підробки. Під час опитування чоловік не бажав зізнаватися, де він придбав «липові» документи, наполягаючи на їх дійсності, проте зовсім не орієнтувався у порядку отримання пред'явлених довідок.

Ще один військовозобов’язаний українець, 41-річний мешканець Харкова, надавши для перевірки такі ж документи з ознаками підробки, зізнався, що через знайомого знайшов ділків, які за 2 тисячі доларів США проставили йому підроблені штампи у військовий квиток та виготовили фіктивну довідку про проходження військово-лікарської комісії.

Про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції.

Нагадаємо, що законодавством України за використання завідомо підробленого документа передбачена відповідальність у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або ж обмеження волі на строк до двох років.

  

Читайте також: “Турул” із мукачівського Паланку: Сійярто викликав на “килимок” главу українського посольства

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber