1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Тютюн, валюта, зброя»: закарпатські митники розповіли, яку контрабанду часто везуть через кордон (ВІДЕО)

28.09.2022 20:52 Без кордонів

Випадків переміщення контрабанди через кордон суттєво поменшало в порівнянні з минулим роком, але митники й надалі фіксують такі порушення та виявляють різного роду контрабанду.

Випадків переміщення контрабанди через кордон суттєво поменшало в порівнянні з минулим роком, але митники й надалі фіксують такі порушення та виявляють різного роду контрабанду.

Це митний пост Ужгород на кордоні зі Словаччиною. Щодоби тут оформляють майже півтори сотні вантажівок.

Минулого року зафіксовано майже 1300 порушень митних правил на суму близько 200-от млн грн, тоді як за вісім місяців поточного року виявили 786 порушників на кордоні. Серед товарів, які незаконно намагалися перевезти – тютюн, валюта, харчові продукти, зброя та інше.

"Спектр правопорушень досить широкий. Є випадки й класичного приховування контрабанди, а саме це: зброя, наркотики. Як правило приховують в транспортних засобах також у валізах. Також є випадки переміщення товарів (це вже стосується суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності), які подають документи, що містять неправдиві дані щодо кількості, найменування, вартості, асортименту, відправника, отримувача", - розповів заступник начальника боротьби з контрабандою Закарпатської митниці ДМС, Богдан Яворський.

Подробиці дивіться у репортажі:

Читайте також: Військовозобов’язані можуть перетнути кордон, якщо супроводжують осіб з інвалідністю: відомі деталі

Читайте на ГК:В Міноборони пояснили, як визначатимуть кількість призовників
Читайте на ГК:В Ужгороді заклади освіти йдуть на карантин: що потрібно знати батькам
Читайте на ГК:Скандал на Закарпатті: судитимуть директора фірми-підрядника, який при ремонті лікарні привласнив понад 750 тисяч гривень (ФОТО)