1. Новини Закарпаття
  2. >

Подання недостовірних та викривлених фактів про Україну: українські дипломати вимагають виправити угорські шкільні підручники

07.09.2022 15:59 Без кордонів

У коментарі 24 каналу речник МЗС Олег Ніколенко заявив, що міністерство знає про ситуацію з угорським підручником географії.

У коментарі 24 каналу речник МЗС Олег Ніколенко заявив, що міністерство знає про ситуацію з угорським підручником географії.

Українські дипломати вимагають виправити інформацію про перебіг війни в Україні.

"Українські дипломати провели зустріч в угорському зовнішньополітичному відомстві, під час якої наголосили на неприйнятності подання недостовірних та викривлених фактів про Україну. Вимагаємо якнайшвидшого виправлення неправдивої інформації в підручнику, – наголосив Ніколенко.

Нагадаємо, угорське опозиційне видання Telex.hu звернуло увагу на неоднозначне подання інформації про Україну в офіційному підручнику для угорських учнів. Зокрема, увагу журналістів привернула також ілюстрація. на якій перевернутий прапор України розривають російський ведмідь та чоловіки в символіці США і Євросоюзу. Школярів при цьому запитують: "Кому (з них) має належати Україна?"

- Закарпаття загалом потребує більше уваги з боку Києва. Кращої роботи зі школами, фінансування для білінгвальних вчителів тощо. Можливо, зараз, за бойовими діями на сході та півдні це видається не пріоритетним завданням. Але це – лише на перший погляд. Історія, яку відкрили лише ці кілька сторінок угорського підручника, свідчить про те, що ігнорувати це питання більше не можна, — наголошують журналісти видання Європейська правда, детально описуючи цю резонансну публікацію.

 

Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?
Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох