1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Не матимуть жодних обмежень»: Селезньов розповів про виїзд жінок за кордон після 1 жовтня

396

За словами підполковника ЗСУ Владислава Селезньова, жінки зможуть вільно пересуватися, як територією України, так і за її межами.

«Не матимуть жодних обмежень»: Селезньов розповів про виїзд жінок за кордон після 1 жовтня

Жодних змін у системі військового обліку жінок в Україні з 1 жовтня не буде. Розмови і хвилювання на цю тему, які виникли останнім часом, спричинені поганою комунікацією силових структур України з українським суспільством.

Про це OBOZREVATEL розповів військовий журналіст, підполковник ЗСУ Владислав Селезньов. За його словами, оборонний потенціал України містить щонайменше 5 мільйонів чоловіків, які підлягають військовому обліку. Цього вистачить для захисту незалежності країни.

"Абсолютно очевидно, що є визначена категорія громадян України, наприклад жінок-медпрацівників, які за визначенням підлягають відповідному військовому обліку. Всі інші категорії – це з варіанта можливого розвитку ситуації, але всі ті речі є такими, що поки залишаються без реалізації і в найближчій перспективі, з урахуванням того, що це створить дуже серйозну інформаційну, соціальну напруженість у нашому суспільстві, ці плани не будуть реалізовані", – сказав Селезньов.

Він переконаний, що з 1 жовтня жодних змін у системі військового обліку найчарівнішої частини нашого суспільства не відбудеться.

"Наші жінки абсолютно спокійно зможуть переміщуватись як в Україні, так і за її межами, не матимуть жодних обмежень. Оборонний потенціал нашої країни містить щонайменше 5 мільйонів чоловіків, які підлягають військовому обліку. Цього ресурсу більше ніж достатньо, щоб реалізувати будь-які програми щодо захисту незалежності нашої країни", – резюмував Селезньов.

Читайте також: Укрзалізниця запустила нові евакуаційні потяги: до Ужгорода прибуватимуть переселенці з Криму 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber