1. Новини Закарпаття
  2. >

За спробу незаконного перетину кордону на заході України затримано більше 3240 осіб

06.09.2022 12:33 Без кордонів ВАЖЛИВО

За вчинення правопорушень прикордонниками складено адмінпротоколів на суму майже 19 мільйонів гривень.

За вчинення правопорушень прикордонниками складено адмінпротоколів на суму майже 19 мільйонів гривень.

З початку широкомасштабної збройної агресії кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули понад 14,7 мільйона осіб. На в’їзд до України оформлено більше 6 мільйонів громадян. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Спільно зі співробітниками митниці оформлено 48 тисяч автомобілів з гуманітарною допомогою. За спробу незаконного перетину кордону затримано більше 3240 осіб. Переважна більшість з них – понад 1740 – зупинені поза пунктами пропуску, у тому числі майже 220 нелегальних мігрантів. Ще 1500 осіб, що намагалися незаконно перетнути кордон, викрили у пунктах пропуску.

Оперативними співробітниками підрозділів Західного регіонального управління викрито 12 каналів незаконного переправлення громадян України через державний кордон. У ході реалізації оперативної інформації затримано 96 організаторів протиправної діяльності.

В умовах значного пасажиропотоку прикордонники виявили 168 підроблених, 32 чужих та майже 1360 недійсних паспортних документів. Актуальним залишається питання протидії тютюновій контрабанді.

За 8 місяців поточного року припинено 175 спроб переміщення курива. Контрабандисти втратили майже 520 тисяч пачок сигарет. Переважна більшість тютюнових виробів – близько 470 тисяч пачок – вилучені поза пунктами пропуску.

У результаті діяльності охоронців західних рубежів вилучено 37 транспортних засобів. Також вони завадили зловмисникам перемістити через кордон майже 280 одиниць зброї, більше 3300 боєприпасів, понад 38 кілограмів наркотичних і психотропних речовин. За вчинення правопорушень прикордонниками складено адмінпротоколів на суму майже 19 мільйонів гривень.

До відповідальності притягнуто понад 6 тисяч осіб. Також у звітному періоді припинено незаконне переміщення предметів і товарів через державний кордон на загальну суму близько 220 мільйонів гривень.

Нагадуємо, На Закарпатті затримали контрабандистів (ФОТО) 

Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?
Читайте на ГК:Із Закарпаття до Чехії курсуватиме новий потяг: перший рейс запустять уже в березні
Читайте на ГК:Масштабний зсув ґрунту на Закарпатті й каменепад із вершини: в одному з районів природа мстить людям уже не вперше