1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині почав діяти центр підтримки українських біженців

16.08.2022 10:36 Без кордонів ВАЖЛИВО

У Будапешті розпочав роботу центр Екуменічної служби допомоги українським біженцям, вони надають інформаційну, правову, інтеграційну та духовну підтримку, а також матеріальні пожертви.

У Будапешті розпочав роботу центр Екуменічної служби допомоги українським біженцям, вони надають інформаційну, правову, інтеграційну та духовну підтримку, а також матеріальні пожертви.

Про це повідомляє karpat.in.ua.

У заяві, надісланій МТІ у вівторок, Екуменічна служба написала, що відіграє значну гуманітарну роль в Україні на міжнародному рівні та є важливим учасником роботи з допомоги біженцям в Угорщині.

Послуги для підтримки біженців тепер надаються також у VIII районі Будапешта в новоствореному центрі, куди кожен може звернутися по допомогу, ідеться в повідомленні. В установі за адресою: Baross utca 28 – співробітники організації допомагають біженцям, які тимчасово перебувають в Угорщині та мають намір оселитися тут, різними гуманітарними пожертвами, послугами ринку праці, юридичними консультаціями, необхідною інформацією, організацією громадських програм.

Було оголошено, що центр надаватиме нужденним матеріальні пожертви (продукти харчування, засоби гігієни, догляду за дітьми, одяг), а також інтеграційні послуги для тих, хто хоче залишитися в Угорщині.

Окрім доступу до освіти та охорони здоров’я, сприяння працевлаштуванню й навчанню дорослих, співробітники центру допоможуть з доглядом за дітьми та вивченням мови. Особлива увага приділяється неповнолітнім без супроводу батьків, інвалідам і людям похилого віку. Для дорослих та дітей організовуються програми дозвілля й формування ставлення до громади з акцентом на розвитку талантів і сприянні соціальній інтеграції, ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, На Виноградівщині зайнялася пожежа: горів автомобіль Skoda

Читайте на ГК:Тисячі людей вийшли на вулиці і вимагають відставку Орбана: в Угорщині розпочалися масові протести (ФОТО)
Читайте на ГК:Потужне природне явище накрило Західних сусідів: у мережі діляться цікавими відеозаписами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Екстремальне видовище перетворилося на місиво: в Угорщині сталася масштабна трагедія (ВІДЕО)