1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

На угорському фестивалі Sziget розмістили стенд з українськими артистами, які воюють у збройних силах (ФОТО)

14.08.2022 14:58 Без кордонів

На угорському фестивалі Sziget стенд з українськими артистами був виставлений на українському майданчику.

На угорському фестивалі Sziget стенд з українськими артистами був виставлений на українському майданчику.

Про це пише InfoPost.

Як зазначають організатори української локації, ці артисти не змогли взяти участь, оскільки захищають Україну у лавах ЗСУ.

Зазначимо, що 10 серпня в Угорщині стартував один із найбільших фестивалів Європи Sziget, який не проводився з 2019 року.

Участь у фестивалі цьогоріч візьмуть і 13 українських гуртів і виконавців. Проте участь у фестивалі і російських представників викликала дискусії щодо участі українців.

Результатами перемовин з організаторами Sziget стало також перейменування сцени з "Ukrainian Night for Peace" на "Ukrainian Night for Freedom".

У виданні повідомили, що на фестивалі також діє окрема локація ініціативи Music Saves UA від Всеукраїнської асоціації музичних подій.

Там організатори локації обіцяють виставляти правдиву інформацію про війну в Україні, організувати презентацію фото про наслідки російського вторгнення.

А також відбуватиметься благодійний продаж тематичних футболок та прийом благодійних внесків на волонтерські потреби.

Крім того, на локації організували стенд з іменами українських артистів, які не змогли взяти участь у фестивалі через те, що захищають Україну у складі Збройних Сил України.

Такий стенд користувачі помітили і на інших музичних заходах, зокрема на фестивалі Pohoda, який проходив у Словаччині 7-9 липня.

Нагадаємо, "Закарпатська босорканя" Аліна Паш на фесті в Угорщині послала російських діджеїв (ФОТО, ВІДЕО)

Угорщина — серед лідерів з надсилання гуманітарної допомоги громадянам України. Уже на на третій день війни від угорського уряду надійшли перші гуманітарні вантажі: 100 тон палива та 23 тони провіанту. Про це повідомила Закарпатська ОВА.

Угорщина відстоює свої економічні та безпекові інтереси, через що відносини Києва та Будапешта зазнають труднощів. Разом з тим, Угорщина збільшуватиме гуманітарну підтримку України, про що свідчить той факт, що Будапешт запропонував Києву пакет допомоги із 5-ти пунктів на суму 37 мільйонів євро, повідомила депутат Європейського Парламенту, закарпатка Андреа Бочкор.