1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

Левенте Мадяр у Львові: Угорщина забезпечила 1000 стипендій для українських студентів /ВІДЕО

20.07.2022 18:04 Без кордонів Актуально

У другий день свого візиту до України заступник міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр навідався у Львів.

У другий день свого візиту до України заступник міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр навідався у Львів.

Як повідомляє TV21 ungvar, Левенте Мадяр зустрівся з мером міста Андрієм Садовим. Мер показав гостям на інтерактивній мапі події останніх місяців та цілі, які були поставлені перед містом. Андрій Садовий додав, що від початку війни в країні через місто пройшло більше п’яти мільйонів переселенців.

Під час зустрічі Левенте Мадяр розповів, що Угорщина може допомогти Україні тими засобами, які зараз доступні. До прикладу, держсекретар повідомив, що Угорщина готова прийняти на лікування безлімітну кількість постраждалих, унаслідок бойових дій, військових. Також він підкреслив, що Будапешт забезпечив 1000 стипендій для українських студентів, які через війну були змушені припинити своє навчання.

Левенте Мадяр також зустрівся з керівником Львівської обласної військової адміністрації, якого він теж проінформував про можливості допомоги, які пропонує Угорщина.

Нагадаємо, Угорщина відремонтує гуртожитки для переселенців та добудує сміттєпереробний завод на Закарпатті /ВІДЕО.