1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Без кордонів

Росіяни вкотре змінили тактику на Донбасі: Арестович розповів про новий задум окупантів

Без кордонів Закарпаття 0

Росіяни все ще намагаються продовжувати оточувати наші війська, проте використовують нову тактику.

Росіяни вкотре змінили тактику на Донбасі: Арестович розповів про новий задум окупантів

Як повідомляє ТСН,про це радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним.

"Білогорівка – наші за неї буцаються з ними. Якщо дивитися на південь від Бахмута, то вони радісно доповіли, що вони перерізали трасу М 03 і наші хлопці в районі Семигір'я там нібито відрізані. Але ж ми знаємо, що це відрізання, воно саме по собі нічого не означає. І побачимо, що буде далі", - зазначив він.

За словами Арестовича, у росіян ті самі спроби оточувати, але новизна полягає в тому, що вони роблять так, щоб наші військові самі відходили. 

"Це ціна за взяття Лисичанська та Сєвєродонецька. Вона виявилася настільки високою, ціна тих вуличних боїв, що тепер головне завдання – витісняти наші війська. Вони не так знищують, як витісняють. Спробами оточення змушувати до ситуації, коли ми відходимо, залишаємо населений пункт і даємо його займати без боїв, як їм здається. Але в принципі це ознака якихось розумних дій, які противник десь там уроки виніс, зрозумів. Біжить, але йому не дуже біжитися звичайно, бо, звичайно, вони там зібрали штук 30 БТГ (батальйонно-тактичних груп - ред.) на тій ділянці і досить боєздатних та радісно скачуть уперед. Але не дуже їм скачеться, по-перше, по-друге, за темпами, за втратами складно, і прогноз у них виходить, вони ще зберігають розбіг, але він не дуже радісний і перспективний. А враховуючи життєдайні HIMARSи, які б'ють дуже точно і позбавляють їх боєприпасів та палива, все це, чесно кажучи, стає під великий знак питання", - резюмував він.

Нагадаємо, У США відреагували на удар росіян по Вінниці: "Ще один жахливий напад".

Найсвіжіші новини: