1. Новини Закарпаття
  2. >

Прикордонники на західному кордоні затримали 79 правопорушників (ФОТО)

18.07.2022 14:09 Без кордонів

На західному кордоні за минулий тиждень було затримано 79 правопорушників, більше 121 тисячі пачок сигарет та товарів на 63 млн. гривень

На західному кордоні за минулий тиждень було затримано 79 правопорушників, більше 121 тисячі пачок сигарет та товарів на 63 млн. гривень

За минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули майже 555 тисяч осіб та майже 125 тисяч транспортних засобів, - про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

За спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 79 осіб. 42 з них намагались використати документи з ознаками підробки аби потрапити до суміжних країн через пункти пропуску. Усіх затриманих порушників було передано представникам національної поліції, відповідно до вимог чинного законодавства. Крім того, усього за минулий тиждень прикордонниками викрито 219 спроб використання інших підроблених документів (довідок, посвідчень тощо).

37 осіб спробували нелегально перетнути кордон в обхід визначених пунктів пропуску. На них складено матеріали про адмінправопорушення та передано до суду. Санкції за ці дії передбачають накладення штрафу на суму до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Крім того, зусиллями прикордонників за тиждень було припинено переміщення більше 121 тисячі пачок сигарет та понад 2150 штук препаратів, які містять психотропні речовини. У пунктах пропуску виявлено предметів та товарів, прихованих від прикордонно-митного контролю, на суму понад 63 мільйонів гривень. Серед цього переліку: лісоматеріали, електронні пристрої для куріння, меблева фурнітура тощо.

Нагадаємо, Жителі Тячівщини скаржаться, що у них вилучають мотоцикли: правоохоронці пояснили причини таких дій