1. Новини Закарпаття
  2. >

Чехія витратила на українських біженців майже 300 млн євро

23.06.2022 14:45 Без кордонів

Понад 380 000 українців отримали посвідку на проживання в Чехії з початку російського вторгнення, понад 70 тисяч українців вже мають роботу.

Понад 380 000 українців отримали посвідку на проживання в Чехії з початку російського вторгнення, понад 70 тисяч українців вже мають роботу.

Чеська Республіка витратила суму, еквівалентну понад 291 мільйону євро, на біженців, які приїхали з України після російського вторгнення. Про це пише Spiegel. 

За даними мінфіну Чехії, на державну соціальну допомогу припала більш як половина цієї суми, а це близько 162 млн євро. З початку російського вторгнення понад 380 000 українців отримали дозвіл на проживання в Чехії. 

Також біженці з України мають право на допомогу в розмірі до 5 000 крон (200 євро), яку можуть виплатити повторно після запиту з інтервалом у кілька місяців. 

Уряд Чехії відзначає, що наразі понад 70 тисяч українців знайшли собі роботу в країні. 

Нагадаємо, "Накрутили з угодами": на Закарпатті через суд вимагають від підприємства відшкодувати збитки за "газову махінацію"

Читайте на ГК:Б'є рекорди: у Китаї за день захворіли на коронавірус майже 40 млн осіб
Читайте на ГК:Заявки приймають до 28 грудня: діти загиблих захисників України зможуть безкоштовно здобути освіту в Канаді
Читайте на ГК:Іран планує збільшити постачання передових озброєнь РФ — голова Моссаду