1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Британська розвідка: сили противника просунулись на 5 кілометрів в районі Лисичанська

425

За даними британської розвідки, російські війська за останні три дні змогли просунутися у бік Лисичанська на близько 5 кілометрів завдяки резервам та потужній щільності вогню.

Британська розвідка: сили противника просунулись на 5 кілометрів в районі Лисичанська

Як пише "Європейська правда", про це йдеться в огляді за 23 червня.

"З 19 червня російські сили найімовірніше змогли просунутись на відстань більше 5 км у напрямку південних околиць Лисичанська. Деякі українські підрозділи відійшли, можливо, щоб уникнути оточення. Більші успіхи РФ на цьому напрямку ймовірно є наслідком нещодавнього підсилення підрозділів та високої концентрації вогневих засобів",  - зазначає розвідка. 

Хоча російські війська створюють все більший тиск на виступ у районі Лисиячанська-Сєвєродонецька і їм вдається "повзуче" просування, плани про створення глибшого оточення та захоплення заходу Донецької області наразі загальмувались. 

В огляді за 22 червня британська розвідка повідомляла про наміри Росії перекинути на Донбас велику кількість резервних підрозділів.

Прем’єр Британії Борис Джонсон також заявив, що, за даними розвідки, в найближчі місяці наступ росіян загальмується через виснаження ресурсів.

Також нагадаємо, Українські військові знищили на сході України понад десять бронемашин ворога.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber