1. Новини Закарпаття
  2. >

«Перша леді на війні»: Олена Зеленська знялася для The Guardian Saturday (ФОТО)

20.06.2022 23:58 0 Без кордонів
 

Перша леді не тільки з’явилася на обкладинці британського видання, але й дала відверте інтерв’ю

Як відомо, для зустрічі з дружиною президента України команда The Guardian приїхала до Києва. Фотограф та режисер Антуан Д’агата зняв Зеленську у залах Маріїнського палацу, а кореспондент Шон Волкер поспілкувався з нею, розпитавши про війну.

В інтерв'ю Олена Зеленська розповіла про перші дні російської агресії, свій стан, чоловіка та дітей, а також про те, як український народ переживає поділ сімей: "Половина українців сьогодні живе окремо від своїх сімей. Серед військових випробувань це одне з найважчих".

Перша леді не забула відзначити й важливість турботи про ментальне здоров'я під час війни, що є одним із головних напрямів її роботи. Вона заявила, що українці сьогодні переживають сильне емоційне навантаження.

"Українці не звикли звертатися за допомогою до психологів. Ми схильні ігнорувати депресію чи тривогу. Але тепер нам слід переглянути ці стереотипи. І знадобиться велика інформаційна кампанія, щоб довести людям: це не їхня провина, що їм потрібна психологічна допомога", – додала Олена Зеленська.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перша леді України розповіла про свій візит до Ужгорода.

Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Скоро і воздух буде платний?: Мінфін пропонує запровадити акциз на газовану воду
Читайте на ГК:Сексуальне насильство над дітьми: в Україні запустили портал StopCrime