1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті працює робоча група «Відкритий кордон»

16.06.2022 13:35 Без кордонів

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Закарпатській області.

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Закарпатській області.

Міністерство інфраструктури України, у взаємодії із фахівцями Служби автомобільних доріг у Закарпатті, представниками компаній перевізників та іншими фахівцями створили робочу групу «Відкритий кордон».

Разом працюватимуть над оптимізацією та спрощенням роботи контрольно-пропускних пунктів. Увага буде сконцентрована на пропуску саме великовагового транспорту.

Проєкт «Відкритий кордон» передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні та покращення логістики на напрямку Україна – ЄС.

Попри гострий дефіцит паливно-мастильних матеріалів, держава знаходить шляхи їх постачання від наших друзів з-за кордону. Також у великих обсягах продовжує надходити гуманітарна допомога для тих, хто постраждав від російської агресії. Відтак, обсяги товарообігу збільшуються, а черги на КПП не зменшуються.

Робоча група вже провела перші обстеження. Зараз фахівці аналізують дані, тривають зустрічі із представниками країн-сусідів.

Нагадаємо, Єврокомісія погодила фінальний текст Спеціальної Угоди про лібералізацію перевезень автомобільним транспортом Україна – ЄС. Угода передбачає виконання двосторонніх та транзитних перевезень українськими перевізниками без дозволів.

Підписання документу заплановане наприкінці червня.

Нагадаємо, кудлатий рятівник: пес Сірко допомагає закарпатським рятувальникам із пошуками людей у горах (ФОТО)

Читайте на ГК:Небесне військо поповнив ще один закарпатець: смертю хоробрих загинув воїн з Мукачівщини (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатська митниця б'є рекорди: фінансові показники вчергове перевиконані
Читайте на ГК:Депутати під виглядом «відряджень» відпочивають за кордоном: СБУ провела обшуки в Ужгородській міськраді (ФОТО)