1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Без кордонів

«За лічені дні зможе змінити хід і результат війни»: на що здатен союз Польщі, Британії та України, - Піонтковський

Без кордонів Світ 0

Відомий публіцист Андрій Піонтковський висловив свою думку щодо ролі Польщі та Великої Британії у війні проти Росії.

«За лічені дні зможе змінити хід і результат війни»: на що здатен союз Польщі, Британії та України, - Піонтковський

Перемога України у війні суттєво залежить від західних партерів та масштабів їхньої військової допомоги. Україна чітко говорить про те, скільки та якої зброї потрібно, аби захистити від Росії не лише свою територію, а й увесь світ.

У Брюсселі 15 червня відбудеться зустріч "Рамштайн-3", на якій знову обговорюватимуть надання Україні зброї. Якщо результатом цієї зустрічі знову стане лише незначне просування, варто переходити до "плану Б", де ключову роль відіграватимуть Велика Британія та Польща. Про це 24 каналу розповів публіцист Андрій Піонтковський.

Мовиться про план британського прем'єра Бориса Джонсона щодо військової коаліції 3 держав, які рішуче готові захищати Захід від путінської орди. Це Україна, Велика Британія та Польща.

"У військовому плані вирішальною може бути участь у бойових діях британської та польської авіації", – стверджує Піонтковський.

Публіцист вважає, що Велика Британія вбачає у сьогоднішній Україні Англію 1940 року – найсвятішу сторінку у своїй історії, коли британці фактично сам на сам захищали світ від Гітлера. Те саме зараз роблять і українці.

"Я думаю, що англійці будуть готові перенести історичну битву за Англію у 1940 у битву за Україну за участі британської, польської та української авіації. Це кардинально змінить ситуацію в повітрі", – каже Піонтковський.

Крім того, він вважає, що коли Велика Британія почне реально брати участь у воєнному конфлікті, кардинально зміниться ситуація в США. Буде зовсім інший політичний сигнал, а відтак по-іншому піде допомога.

"Тому у випадку невдачі "Рамштайна", якщо звідти посилатимуть якісь непевні сигнали, а список Подоляка не буде задоволений, потрібно переходити до другого плану. Думаю, що Польща та Велика Британія будуть до цього готові", – переконаний російський публіцист.

Велика Британія та Польща мають власні мотиви

Він вважає, що ці країни погодяться на те, щоб відправити до України своїх пілотів. У кожної з них є для цього мотиви.

Так, для поляків поразка України – це національна катастрофа. Такий розвиток подій – це повна демонстрація безпомічності НАТО, отже, наступною ціллю для Путіна стане Польща.

Водночас Велика Британія зараз готова виконати роль лідера вільного світу. Якщо програш України дорівнює європейській катастрофі, ці країни будуть готові надати свою авіацію і тим самим вирішити результат битви.

"Авіація Польщі, Великої Британії та України, звичайно, просто посадить російську. Усі їхні знамениті повітряно-космічні війська", – впевнений Піонтковський.

Публіцист зауважив, що такими роздумами не списує Сполучені Штати з рахунків. Їхня тверда лінія підтримки залишається. Але разом з тим варто мати та озвучувати "план Б", адже це – реальний варіант у випадку загрози поразки України.

Нагадаєо: «Україна здатна витіснити Росію з Донбасу», - Воллес

Найсвіжіші новини: