1. Новини Закарпаття
  2. >

Новий посол США записала з Майдану привітальне звернення до українців

01.06.2022 18:15 Без кордонів

Новий посол США в Україні Бріджит Брінк, яка днями прибула до Києва, записала привітальне звернення до українців, у якому засвідчує підтримку США та готовність допомагати Україні протистояти Росії

Новий посол США в Україні Бріджит Брінк, яка днями прибула до Києва, записала привітальне звернення до українців, у якому засвідчує підтримку США та готовність допомагати Україні протистояти Росії

Про це повідомляє "Європейська правда".

Посол зазначає, що, як і тисячі людей по всьому світу, захоплюється мужністю, рішучістю і креативністю українців у ці важкі часи. 

 

"США - на боці українського народу у захисті суверенної, незалежної демократичної України. Ми допоможемо Україні захиститися від неспровокованої, невиправданої і жорстокої війни РФ. Ми продовжимо співпрацювати з союзниками і партнерами, щоб допомогти вам захищати свою країну, свої домівки, свою свободу і демократію. І ми будемо робити це стільки, скільки необхідно… Я знаю, що оборона України - це також оборона Європи, і для США це дуже важливо", - заявила Бріджит Брінк. Вона зазначила також, що США працюватимуть над притягненням до відповідальності винних у воєнних злочинах та інших звірствах.

Бріджит Брінк додала, що подбає про те, аби допомога, яку Штати надають на підтримку України, потрапляла до тих, хто її потребує.

"Я пишаюся тим, що президент Байден призначив мене як представника США у ці складні часи. І я знаю, що Україна переможе - завдяки вашій мужності, згуртованості, рішучості та підтримці ваших друзів і партнерів. І коли це станеться, ми й надалі будемо підтримувати вас і ваше право визначати власне майбутнє і прокладати свій шлях", - підсумовує Бріджит Брінк. 

Нагадаємо, У Тернополі заборонили співати на вулицях : про що йдеться

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Бабуся молилася до останнього щоб була жива: 15-річну зниклу дівчинку виявили мертвою
Читайте на ГК:Метеозалежні українці зможуть видихнути: період сильних магнітних бур наближається до кінця
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська