1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Президент Угорщини публічно висловив свою позицію щодо воєнних злочинів РФ в Україні

30.05.2022 15:55 Без кордонів

За словами президентки, Угорщина продовжуватиме виконувати взяті на себе зобов’язання щодо надання притулку для понад 700 тисяч біженців із України.

За словами президентки, Угорщина продовжуватиме виконувати взяті на себе зобов’язання щодо надання притулку для понад 700 тисяч біженців із України.

Угорщина рішуче засуджує російську агресію проти України та вимагає розслідувати скоєні воєнні злочини під час широкомасштабного вторгнення РФ.

Про це заявила президентка Каталіна Новак, передає  Укрінформ.

"Угорщина однозначно засуджує російську агресію та збройне вторгнення в Україну. Ми вимагаємо розслідування всіх воєнних злочинів і покарання тих, хто вчинив ці варварські вчинки проти людства", - наголосила вона.

За словами президентки, Угорщина продовжуватиме виконувати взяті на себе зобов’язання щодо надання притулку для понад 700 тисяч біженців із України.

"Ми продовжимо допомагати пораненим, надавати освіту дітям, що прибувають до нашої країни, та забезпечувати родин, що приїжджають, дахом над головою, їжею й роботою скільки це буде потрібно", - зазначила Новак.

Читайте на ГК:Чому Угорщина так відверто підтримує вступ України в ЄС: озвучена основна причина
Читайте на ГК:Є два логістичні вузли залізницею: Угорщина показала, як експортувати зерно з України
Читайте на ГК:"Подякував за підтримку": відомо, про що домовився Зеленський із Орбаном під час переговорів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська