1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Президент Угорщини публічно висловив свою позицію щодо воєнних злочинів РФ в Україні

30.05.2022 15:55 Без кордонів

За словами президентки, Угорщина продовжуватиме виконувати взяті на себе зобов’язання щодо надання притулку для понад 700 тисяч біженців із України.

За словами президентки, Угорщина продовжуватиме виконувати взяті на себе зобов’язання щодо надання притулку для понад 700 тисяч біженців із України.

Угорщина рішуче засуджує російську агресію проти України та вимагає розслідувати скоєні воєнні злочини під час широкомасштабного вторгнення РФ.

Про це заявила президентка Каталіна Новак, передає  Укрінформ.

"Угорщина однозначно засуджує російську агресію та збройне вторгнення в Україну. Ми вимагаємо розслідування всіх воєнних злочинів і покарання тих, хто вчинив ці варварські вчинки проти людства", - наголосила вона.

За словами президентки, Угорщина продовжуватиме виконувати взяті на себе зобов’язання щодо надання притулку для понад 700 тисяч біженців із України.

"Ми продовжимо допомагати пораненим, надавати освіту дітям, що прибувають до нашої країни, та забезпечувати родин, що приїжджають, дахом над головою, їжею й роботою скільки це буде потрібно", - зазначила Новак.

Читайте на ГК:В Угорщині до учнів Школи української мови ім. Лесі Українки завітав Генконсул Угорщини в Ужгороді /ВІДЕО
Читайте на ГК:Зловили на “гарячому”: в Угорщині пов’язали 19-річного українця-шахрая
Читайте на ГК:Українські діти мають можливість навчатися рідною мовою у Ніредьгазі (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська