1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

На Закарпаття прибув гуманітарний вантаж з Угорщини: привезли медичне обладнання і ліки

05.05.2022 10:45 Без кордонів Голос Карпат

Конвой складався з п’яти каміонів. Серед устаткування – інфузійні насоси, аптечки першої допомоги, перв’язувальні матеріали, ліки.

Конвой складався з п’яти каміонів. Серед устаткування – інфузійні насоси, аптечки першої допомоги, перв’язувальні матеріали, ліки.

Звичайно, не обійшлося і без продуктових пакетів та засобів особистої гігієни.

“Вантаж сформовано в рамках урядової програми “Hungary Helps” (“Угорщина допоможе”),- повідомив при його передачі на кордоні генеральний директор проекту Петер Ковач-Пітко.- Окрім цього, підтримуємо Угорську екуменічну службу допомоги (УЕСД), надали поміч її працівникам у відправці на Україну ще чотирьох каміонів гуманітарки.”

Президент УЕСД Ласло Легел розповів, що дві вантажівки поїдуть до Львова, одна – в зону бойових дій поблизу Запоріжжя, а остання зупиниться на Закарпатті. Таким чином, загальна кількість  відправлених службою  на Україну каміонів сягнула за 50.

У рамках згадуваної прграми, волонтери підрозділу сьогодні обслуговують 220 притулків для біженців, забезпечуючи їх  побутовим обладнанням, харчами, гігієнічними засобами.

“Після обстрілу росіянами Волівця, постраждав і дитсадок, де розміщались 150 тимчасово переміщених осіб, якими опікуємося,- зазначив Ласло Легел.- Наші працівники вже на місці події, допомагають усувати пошкодження. Кірм цього, привезли переселенцям генератор для безперебійного енерго- та водопостачання, продукти, засоби гігієни.”

Читайте на ГК:Угорщина допомагає: близько 500 потужних джерела безперебійного живлення доправили на Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Будапешт дарує Різдво українським сім’ям: адвентські календарі та пряникові будинки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ми зрозуміли, що маємо допомогти": в Україні на кордоні з Угорщиною збудували сухий порт

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська