1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Міністерство оборони РФ визнало, що крейсер «Москва» затонув

195

Ракетний крейсер був флагманом російського морського флоту.

Міністерство оборони РФ визнало, що крейсер «Москва» затонув

Російський крейсер "Москва" затонув після тривалої пожежі на борту, поки його буксирували в Севастополь.

Про це пише "Українська правда" посилаючись на російське державне медіа "РИА Новости" з посиланням на міністерство оборони РФ.

У російському міноборони наполягають, що корпус корабля зазнав сильних пошкоджень внаслідок детонації боєприпасів на борту.

Як твердять російські військовики, "через штормові умови під час буксирування до порту Севастополя" флагман Чорноморського флоту Росії затонув.

Росіяни так і не визнали, що зазнали поразки 13 квітня в бою з береговою охороню українських Військово-морських сил.

Ракетний крейсер "Москва" був флагманом Чорноморського флоту Росії, з якого здійснювалася управління з'єднаннями військових кораблів, розвідка, протиповітряна та протиповітряна оборона, а також ракетні обстріли по Україні.

Корабель ввели в експлуатацію в грудні 1982 року. На цьому кораблі радянський президент Михайло Горбачов їздив на перемовини з президентом США Джорджом Бушем-старшим на Мальту в 1989 році. Також судно залучали до бойових дій Росії проти Грузії 2008 року, а також для підсилення російського військового контингенту в Сирії.

За даними українського військово-політичного керівництва, славнозвісний вислів українських прикордонників "Русский военный корабль, иди нах*й" був адресований саме крейсеру "Москва".

Його втрата суттєво послабить протиповітряний та протиракетний захист угруповань суден ЧФ РФ поблизу українського узбережжя, оскільки основна частина протиповітряних систем для захисту кораблів у складі ЧФ РФ знаходилася на ньому. Окрім втрати центру управління та командування, втрата "Москви" завдасть серйозного удару по іміджу Військово-морського флоту РФ.

Нагадаємо: Крейсер «Москва» пішов туди куди його усі посилають 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber