1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті відбулось обговорення будівництва соціальної інфраструктури з представником ООН (ФОТО)

09.04.2022 18:34 Без кордонів

Сьогодні в ОВА спілкувалися з керівником офісу Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні Джанні Вольпіном про перспективи реалізації спільних ініціатив.

Сьогодні в ОВА спілкувалися з керівником офісу Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні Джанні Вольпіном про перспективи реалізації спільних ініціатив.

Про це розповів заступник голови ОВА Василь Іванчо.

Оскільки на Закарпаття переїхало кілька сотень тисяч людей, говорили безпосередньо про будівництво соціальної інфраструктури. Також розглядаємо можливості забезпечення українців новим якісним помешканням та локаціями для евакуйованого бізнесу.

Джанні Вольпін зауважив, що Управління вже має досвід зведення такої інфраструктури з необхідними компонентами. Будемо рухатися в напрямку капітального будівництва з урахуванням усіх умов задля надійності експлуатації об’єктів. Під час зустрічі обговорили також необхідність модернізації наявної системи водопостачання та встановлення нових септиків і технологій для очищення води.

Йшлося й про проблеми з твердими побутовими відходами, разом шукатимемо шляхи розв'язання цього питання, аби ситуація в області не стала критичною. Упевнений, що наша співпраця з Управлінням ООН з обслуговування проєктів в Україні буде плідною і результативною.

Напрацьовуємо механізми та готуємо документи для наступних зустрічей, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, У Мукачеві волонтери хабу Венеція щодоби годують майже 1000 вимушених переселенців (ФОТО) 

Читайте на ГК:До Ужгорода зі словацького міста Кошице доставили 44 тонни гуманітарного вантажу
Читайте на ГК:В ужгородському скансені новонароджене козеня назвали Байрактаром
Читайте на ГК:Міськрада Ужгорода вирішила демонтувати пам'ятник Алєксандру Пушкіну
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська