1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

До Ужгорода зі словацького міста Кошице доставили 44 тонни гуманітарного вантажу

125
Без кордонів Новини Ужгорода

Велику гуманітарну допомогу привезли напередодні в Ужгород зі Словаччини, із міста Кошице, – 44 тонни вантажу.

До Ужгорода зі словацького міста Кошице доставили 44 тонни гуманітарного вантажу

Це продукти тривалого зберігання – макарони, рис, мука, молоко, консерви, паштети, помазанки, джеми, м’ясні вироби, багато питної води, супи швидкого приготування, цукор, сіль, дитяче харчування та дитячі соки, а ще – гелі для прання, вологі серветки, дитячі підгузки. Загалом – на 105 тисяч євро.

Усе це привезли для вимушених переселенців, які зараз в Ужгороді, для міської дитячої лікарні, частину, зокрема консерви, передадуть військовим.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв подякував раднику з питань міжнародної співпраці прем'єр-міністра Словаччини Едуарду Бурашу, за сприяння якого привезли цю допомогу, Генеральному консулу Словаччини в Ужгороді Паволу Панісу, жителям Кошице та всьому словацькому народу за велику допомогу та підтримку України у такий складний час.

Керівник міської дитячої лікарні Ігор Рошко теж висловив вдячність закордонним партнерам, розповів, що зараз у закладі – 90 діток, 80% з них – вимушені переселенці, переважна більшість – до 4-5 років. Усім їм персонал лікарні надає кваліфіковану медичну допомогу, забезпечує догляд. Важливим є і якісне та різноманітне харчування, тому дуже доречною є допомога від словацьких друзів, інформувала Ужгородська міська рада.

Нагадаємо, ЄС запроваджує безкоштовний роумінг для українських біженців.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber