1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

З початку вторгнення росії з України втекли 1,5 мільйона дітей, - ЮНІСЕФ

20.03.2022 13:23 Без кордонів

За даними ЮНІСЕФ, агентства ООН у справах дітейБлизько 1,5 мільйона дітей втекли з України від початку російського вторгнення і ризикують стати жертвою торгівлі людьми.

За даними ЮНІСЕФ, агентства ООН у справах дітейБлизько 1,5 мільйона дітей втекли з України від початку російського вторгнення і ризикують стати жертвою торгівлі людьми.

Про це повідомляє CNN.

Мільйони інших дітей переміщуються всередині країни, оскільки триває війна.

“Війна в Україні призводить до масового переміщення та потоків біженців – умов, які можуть призвести до значного сплеску торгівлі людьми та гострої кризи із захисту дітей”, – сказав Афшан Хан, регіональний директор ЮНІСЕФ у Європі та Центральній Азії.

“Діти-біженці вкрай уразливі до того, щоб бути відокремленими від своїх сімей, експлуатацією та торгівлею. Вони потребують, щоб уряди в регіоні активізувалися та вжили заходів для їх безпеки”, – додав Хан.

Як йдеться у заяві, у період з 24 лютого по 7 березня ЮНІСЕФ повідомив, що виявив понад 500 дітей без супроводу, які перетнули кордон з України в Румунію. Загальна кількість дітей без супроводу, що перекидаються через сусідні кордони, “ймовірно, набагато вища”.

Щоб посилити захист, ООН і партнери з громадянського суспільства створили інформаційні центри в сусідніх країнах.

ЮНІСЕФ також закликає уряди сусідніх України посилити перевірку захисту дітей на кордонах і в ключових районах, таких як залізничні вокзали, через які проходять біженці.

Крім того, ЮНІСЕФ закликає уряди покращити транскордонне співробітництво та обмін знаннями між прикордонним контролем, правоохоронними органами та органами захисту дітей, а також швидко виявляти загублених дітей, впроваджувати процедури розшуку сімей та возз’єднання дітей, позбавлених батьківського піклування.

Джерело

Нагадаємо, Перші сім'ї українських рятувальників прибули до санаторних комплексів Угорщини.

Читайте на ГК:Весняне диво на Закарпатті: каштани зацвіли в одному з регіонів області (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді провели екскурсію для поранених військових (ФОТО)
Читайте на ГК:Голови та руки обмотанні залізними канатами: українські археологи виявили шокуючу знахідку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська