1. Новини Закарпаття
  2. >

До уваги закарпатців: Верховна Рада змінила податок на посилки з-за кордону

25.01.2022 16:22 Без кордонів

Тепер ліміт вартості закордонних посилок становитиме 150 євро для отримання без сплати ПДВ та мита.

Тепер ліміт вартості закордонних посилок становитиме 150 євро для отримання без сплати ПДВ та мита.

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях). Законопроект №4278 підтримали 274 парламентарії. 

Тепер податок на додану вартість нараховуватиметься, якщо вартість товарів у посилках становить понад 150 євро. Для розрахунку податків братимуться до уваги чеки, ярлики, банківські виписки, електронні повідомлення з інтернет-магазинів. 

Якщо вартість товарів у міжнародному посиланні перевищує 150 євро, але не більше однієї тисячі євро, то одержувач зобов'язаний заплатити 10% ввізного мита та ПДВ. У 2019 році ліміт на безподаткові пересилання міжнародних відправлень було зменшено до 100 євро. 

"Зменшення безмитного ліміту до 100 євро призвело до стрімкого скорочення імпортних відправлень в Україну, зменшення доходів міжнародних поштових та міжнародних експрес-перевізників та активізації "сірих" схем ввезення товарів через кордон", - йдеться у пояснювальній записці. 

Закон набирає чинності наступного дня після опублікування.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:М’яке, пахуче та дуже смачне: смачне сало в розсолі (Рецепт)
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 лютого для всіх знаків Зодіаку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська