1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

До уваги закарпатців: Верховна Рада змінила податок на посилки з-за кордону

989

Тепер ліміт вартості закордонних посилок становитиме 150 євро для отримання без сплати ПДВ та мита.

До уваги закарпатців: Верховна Рада змінила податок на посилки з-за кордону

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях). Законопроект №4278 підтримали 274 парламентарії. 

Тепер податок на додану вартість нараховуватиметься, якщо вартість товарів у посилках становить понад 150 євро. Для розрахунку податків братимуться до уваги чеки, ярлики, банківські виписки, електронні повідомлення з інтернет-магазинів. 

Якщо вартість товарів у міжнародному посиланні перевищує 150 євро, але не більше однієї тисячі євро, то одержувач зобов'язаний заплатити 10% ввізного мита та ПДВ. У 2019 році ліміт на безподаткові пересилання міжнародних відправлень було зменшено до 100 євро. 

"Зменшення безмитного ліміту до 100 євро призвело до стрімкого скорочення імпортних відправлень в Україну, зменшення доходів міжнародних поштових та міжнародних експрес-перевізників та активізації "сірих" схем ввезення товарів через кордон", - йдеться у пояснювальній записці. 

Закон набирає чинності наступного дня після опублікування.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber