1. Новини Закарпаття
  2. >

Митець створює неймовірні мистецькі шедеври з кухонного приладдя (ФОТО)

22.08.2021 22:03 0 Без кордонів
 

У США майстер створює дивовижні скульптури з вилок та ложок.

Більшість з нас викидає старі ключі, столове приладдя, шпильки і т.д. А американський митець Метт Вілсон знайшов інше застосування такому металевому "непотребу" – він робить з нього просто чарівні скульптури різних тварин. З першого погляду і не здогадаєшся, що вони виготовлені з металобрухту, пише My modern met.

Метт Вілсон з Кароліни почав створювати такі незвичайні роботи ще у 2017 році. Тоді він найбільше захоплювався птахами – і у нього виходили напрочуд реалістичні пернаті з різного металевого приладдя. Проте з часом його сфера його зацікавлень розширилась – і тепер в портфоліо можна побачити найрізноманітніших тварин.

Білки, коти та навіть бджоли – усіх їх чоловік створив, майстерно поєднуючи між собою металеві предмети, які інший би вже просто викинув. З ложок він може створили тільце та голову тварини, майстерно вигинаючи вилки – лапки та пір'я, а деталі – з дротиків, ножів та іншого металобрухту.

Предмет особливої гордості для Метта – це елегантний богомол, який містить дуже багато елементів:

Це робота, в яку я вклав багато часу та деталей. Я присвятив цьому богомолу цілий місяць і дуже пишаюся тим, яким він вийшов,
– каже митець.

З роками стиль Мета, звісно, трохи змінився – роботи стали більш деталізованими та витонченими. Проте мета його проєкту залишається незмінною: "Як художник, я хочу зробити твори мистецтва, яких люди ще не бачили. Водночас я хочу, щоб вони впізнавали ідентичність повсякденних матеріалів".

Більше робіт митця можна знайти на його сайті.

Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими
Читайте на ГК:Чехія хоче привабити українців-заробітчан високими зарплатами: скільки пропонують?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...