1. Новини Закарпаття
  2. >

Екс-працівник СБУ очолив Закарпатську митницю: що про нього відомо, - ЗМІ

28.07.2021 18:07 Без кордонів

Керівником Закарпатської митниці Держмитслужби призначили Миколу Румянцева — експрацівника СБУ та ДФС у Київській області.

Керівником Закарпатської митниці Держмитслужби призначили Миколу Румянцева — експрацівника СБУ та ДФС у Київській області.

Наказ з підписом голови Держмитслужби України Павла Рябікіна оприлюднили на неофіційному Telegram-каналі "Держмитслужба Customs of Ukraine".

Суспільне телефонувало у пресслужбу Держмитслужби України: для отримання інформації про призначення просили надіслати запит. Власні джерела Суспільного призначення Миколи Румянцева підтвердили.

Згідно з наказом, Миколі Румянцеву встановили випробування на посаді керівника Закарпатської митниці строком на шість місяців. "Призначити із 27 липня 2021 року Румянцева Миколу Олександровича на посаду начальника Закарпатської митниці, як переможця конкурсу, шляхом укладання контракту про проходження державної служби з посадовим окладом згідно зі штатним розписом митниці у розмірі 18000 гривень на місяць", – зазначається у наказі голови Державної митної служби.

Що декларує Микола Румянцев

Відповідно до поданої декларації перед звільненням, у власності родини Миколи Румянцева квартира в Києві загальною площею 65.92 м2, земельна ділянка у селі Малютянка (Київська область) загальною площею 1000 м2. Готівкою Микола Румянцев тримає понад 100 тисяч гривень, 9 тисяч USD. Його дружина — 300 тисяч гривень.

Дохід декларанта за 2020 — 528, 9 тисяч гривень — заробітна плата отримана за основним місцем роботи (Служба безпеки України); 20 180 гривень, — заробітна плата отримана у Головному управлінні ДФС в Харківській області, 63 280 — в головному управлінні ДФС у місті Києві. Дружина декларанта, Аліна Румянцева, у 2020 році отримала заробітну плату за основним місцем роботи (Головне управління ДПС у місті Київ) — 253,6 тисяч гривень.

Нагадаємо, 2 квітня 2021 року начальника Закарпатської митниці Держмитслужби Михайла Товта та ще 5 керівників митних постів відсторонили від виконання посадових обов'язків.В Україні в межах боротьби з корупцією від роботи відсторонили 17 керівників митниць і митних постів, загалом від виконання посадових обов'язків відсторонили понад 100 співробітників митниці. На Закарпатті від роботи відсторонили 23 працівників Закарпатської митниці.

Виконання обов'язків начальника Закарпатської митниці Держмитслужби від 5 квітня поклали на завідувача сектору внутрішньої безпеки цього підрозділу Держмитслужби Миколу Пожо.

22 квітня Державна митна служба України оголосили конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» в 14 територіальних органах як відокремлених підрозділах Держмитслужби. У конкурсі на зайняття посад начальника Закарпатської митниці брали участь 38 кандидатів.

Нагадаємо, У Львові на хабарі у 4 тисячі доларів затримали офіцера.

Читайте на ГК:Жінка у важкому стані: нові подробиці щодо вибуху на лінії Арпада у Карпатах
Читайте на ГК:Закарпатців попередили про підвищення рівнів води у річках, найбільше в Латориці та Боржаві
Читайте на ГК:Відомо, чи будуть зростати тарифи під час опалювального сезону на Закарпатті
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...