1. Новини Закарпаття
  2. >

Потік українців в РФ впав у чотири рази - ДПСУ

04.05.2021 13:35 Без кордонів

З початку року українці найчастіше їхали в сусідні країни ЄС - Польщу, Угорщину і Румунію.

З початку року українці найчастіше їхали в сусідні країни ЄС - Польщу, Угорщину і Румунію.

За перші три місяці цього року державний кордон України в обох напрямках перетнули майже 4,3 млн українців. Про це повідомляє Держприкордонслужба у вівторок, 4 травня. Зазначено, що найбільше громадян перетнули кордон з країнами ЄС - більше 2,4 млн. 

"З них кордон з Польщею на виїзд і в'їзд перетнуло більше 1,5 млн наших земляків, більше 640 тисяч українців перетнули кордон з Угорщиною, більше 213 тисяч - з Румунією і близько 90 тисяч - зі Словаччиною. І це тільки сухопутна наземна ділянка кордону", - ідеться в повідомленні. 

Також 1,3 млн українців подорожували по повітрю. Найменш привабливою виявилася морська ділянка кордону - 27 тисяч осіб. Крім того, українці прямували в країни колишнього СРСР - це РФ, Молдова і Білорусь, куди на виїзд / в'їзд подорожувало 316 тисяч, 97 тисяч і 66 тисяч осіб відповідно. При цьому за аналогічний період 2020 року ці ж напрямки обрали, відповідно, 1,2 млн, 550 тисяч і 520 тисяч громадян України. Прикордонники відзначили, що в порівнянні з трьома першими місяцями минулого року спостерігається, хоча і незначне, проте збільшення пасажиропотоку в такі країни, як Туреччина, Домініканська Республіка, Нідерланди, Мальдіви, Танзанія, Шрі-Ланка, Чорногорія, Австралія та Північна Македонія.

Читайте на ГК:Найбільша нафтокомпанія в світі наростила прибуток на 30%
Читайте на ГК:"Вся у рожевому": Хейлі Бібер спокусила нереальною фігурою у відвертому бікіні (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 04 травня 2021 — що обіцяють астрологи
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...