1. Новини Закарпаття
  2. >

Названі найпопулярніші серед українських заробітчан країни

30.04.2021 18:08 Без кордонів

Роботодавці з ЄС, в основному, шукають в Україні водіїв, далекобійників, різноробочих, пакувальників і вантажників.

Роботодавці з ЄС, в основному, шукають в Україні водіїв, далекобійників, різноробочих, пакувальників і вантажників.

За кордоном середня зарплата майже удвічі вища, ніж на аналогічних посадах в Україні. Про це в п'ятницю, 30 квітня, повідомляє платформа OpenDataBot з посиланням на дані Jooblе. 

Відзначається, що найпопулярнішими країнами серед українських заробічан є Польща, Чехія, Німеччина, Литва і Латвія. 

Роботодавці з ЄС, в основному, шукають в Україні водіїв, далекобійників, різноробочих, пакувальників і вантажників. Наприклад, в Україні далекобійник може отримувати до 30 тис. грн, тоді як за кордоном йому заплатять до 75 тис. грн. 

За словами керівника напряму з роботи з партнерами Jooble Олени Кирильєвніної, роботодавці з країн Євросоюзу часто забезпечують українських працівників проживанням, обідами, іноді навіть трансфером до робочого місця і спецодягом, щоб людина мала можливість привезти додому більше грошей. 

"Найчастіше перераховані блага пропонують саме кваліфікованим працівникам, щоб заохотити їх до переїзду. Некваліфіковані працівники теж їх отримують, проте не так часто і не в такому обсязі, як професійні кадри", - зазначила вона.

Читайте на ГК:Мокра і в пелюстках троянд: "холостячку" Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні (ФОТО)
Читайте на ГК:Нацбанк посилить нагляд за валютними операціями
Читайте на ГК:Оприлюднено графік канікул та вихідних 2021-22 - МОН
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...