1. Новини Закарпаття
  2. >

Американців закликають не подорожувати в Україну

21.04.2021 09:09 Без кордонів

У Сполучених Штатах розцінюють рівень небезпеки для своїх громадян в Україні, як червоний (четвертий рівень).

У Сполучених Штатах розцінюють рівень небезпеки для своїх громадян в Україні, як червоний (четвертий рівень).

Громадян США закликали скасувати поїздки в Україну якщо ті заплановані на найближчий час. Про це йдеться в розпорядженні, опублікованому у вівторок, 20 квітня, на сайті Держдепартаменту США. 

Пояснюється, що США розцінюють рівень небезпеки для своїх громадян в Україні, як червоний (четвертий рівень). Причиною називають високий рівень зараження коронавірусною інфекцією, а також небезпечну ситуацію в Криму і на сході України. 

"Центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) опублікували Повідомлення про четвертий рівень загрози для подорожей в Україну через COVID-19, що вказує на дуже високий рівень COVID-19 в країні", - йдеться в повідомленні. 

Крім того, американська влада просить не їздити своїх громадян до Криму і на окуповані території Луганської та Донецької областей. Зокрема, про Крим говориться, що там є велика військова присутність Російської Федерації. 

"Окупаційна влада продовжує зловживати і довільно садить до в'язниць іноземців та місцеве населення, особливо тих, хто вважається супротивником російської окупації півострова", - йдеться в повідомленні. 

Тому "уряд США забороняє своїм співробітникам виїжджати до Криму і не може надавати екстрені послуги громадянам США в Криму". Що стосується Луганської та Донецької областей, то їх забороняють відвідувати через збройний конфлікт. 

"Сили під керівництвом Росії продовжують контролювати райони Донецької і Луганської областей, де триває збройний конфлікт, що призвів до загибелі понад  13 000 осіб. Людям, зокрема громадянам США, погрожували, затримували або викрадали протягом декількох годин або днів після того, як їх зупиняли на контрольно-пропускних пунктах, контрольованих силами під керівництвом Росії", - йдеться в повідомленні. 

Раніше авіаційна влада США рекомендувала своїм авіакомпаніям обережно здійснювати рейси над територіями України та Росії через нарощування останньою своїх військ біля українських кордонів.

Читайте на ГК:Важлива підказка українцям: як оформити візу для тривалого проживання у Польщі
Читайте на ГК:США розглядають варіант надання Україні батареї Patriot, оснащеної радарами, - Bloomberg.
Читайте на ГК:Курс долара в Україні злетів до 40 гривень: скільки коштує валюта в банках та обмінниках
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська