1. Новини Закарпаття
  2. >

Названа найпопулярніша країна для роботи

04.03.2021 09:29 Без кордонів

Пандемія змінила розклад країн - лідерів за привабливістю для трудових мігрантів. США втратили звання кращого роботодавця для іноземців.

Пандемія змінила розклад країн - лідерів за привабливістю для трудових мігрантів. США втратили звання кращого роботодавця для іноземців.

Канада стала найпривабливішою країною для трудових мігрантів в 2020 році, потіснивши Сполучені Штати з першого на друге місце, замкнула трійку Австралія. Про це в середу, 3 березня, пише РИА Новости з посиланням на спільне дослідження BCG і The Network "Аналіз глобального ринку талантів - фізичного і віртуального", яке є в розпорядженні агентства.

Дослідження "Аналіз глобального ринку талантів - фізичного і віртуального" BCG і Network проводять втретє. У 2014 і 2018 роках лідером за привабливістю для трудових мігрантів були США, а третє місце займала Канада. Друге місце в 2014 році дісталося Великій Британії, а в 2018-му - Німеччині. 

"Пандемія істотно вплинула на ставлення людей до роботи за кордоном", - констатують автори дослідження. 

Так, мігрантів стали залучати країни, які змогли краще інших протистояти коронавірусу. В результаті Канада, Австралія і Японія (стала шостою) поліпшили позиції в рейтингу, а новачками топ-10 виявилися дві країни також з відносно сприятливою епідеміологічною ситуацією - Сінгапур і Нова Зеландія. Водночас, ситуація з вірусом в Європі, навпаки, викликає настороженість у потенційних мігрантів. Німеччина і Франція опустилися в рейтингу на два рядки (на четверте і дев'яте місця відповідно), а Італія і Іспанія взагалі випали з першої десятки. 

"Пандемія COVID-19 додала нові зміни, змусивши людей обережніше ставитися до міжнародної релокації", - зазначив Райнер Штрак, старший партнер BCG і один з авторів звіту. 

Дослідники зазначають, що аналогічно, ставлення респондентів до найвідоміших містах як до місця роботи залежить від успіхів у боротьбі з коронавірусом у країнах, де вони розташовані. 

"Зараз Нью-Йорк, Барселона, Рим і Мадрид набагато менше залучають учасників опитування, ніж в 2018 році. І навпаки, популярність Токіо, Сінгапуру, Дубая і Абу-Дабі збільшилася завдяки тому, що ці міста мало постраждали від пандемії", - також відзначили автори.

Читайте на ГК:"Епохальні вибори": Німеччина без Меркель та чим закінчилися вибори в бундестаг і чого чекати Україні, - РБК
Читайте на ГК:Гороскоп на 27 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
Читайте на ГК:Пасажир літака зняв потрапляння птаха у двигун (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...