1. Новини Закарпаття
  2. >

Молода британка самотужки на човні перетнула Атлантику (ВІДЕО)

22.02.2021 10:18 0 Без кордонів Лайт

Під час плавання Жасмін підтримувала зв'язок з родичами за допомогою супутникового телефону. З мамою розмовляла щодня.

Мешканка Британії 21-річна Жасмін Харрісон стала наймолодшою ​​жінкою в світі, яка перетнула на весловому човні Атлантичний океан. Про це в неділю, 21 лютого, повідомляє The Guardian.

Дівчина стартувала на острові Гомера (Іспанія) в грудні і через 70 днів причалила на карибському острові Антигуа.

Жасмін - професійна плавчиня, працює інструктором. Фізична підготовка у неї відмінна, але в подорожі все одно не обійшлося без інцидентів. Так, човен один раз перевернула хвиля, а потім дівчина пошкодила плече і останні дні плавання їй довелося боротися із сильним болем. Її першими словами, коли вона ступила на землю, були: "Їжа, будь ласка, дайте мені поїсти".

Саме плавання Харрісон назвала таким, яке ні з чим не можна порівняти, і особливо відзначила момент відходу від цивілізації.

"Немає нічого подібного до того, щоб ізолюватися - від соціальних мереж, поганих новин, від усього на світі", - розповіла британка.

Жасмін увійшла до Книги рекордів Гіннесса як наймолодша жінка, яка перепливла Атлантику на гребному човні.

До Харрісон наймолодшою ​​жінкою, яка перетнула Атлантику на гребному човні самотужки, була 22-річна американка Кеті Споц, вона подолала маршрут в проміжку з 3 січня по 14 березня 2010 року. А наймолодшим одиночним учасником гонки, який подолав весь маршрут, став 18-річний британо-італо-австрійський студент Лукас Хайцманн, в 2019 році він пройшов шлях за 59 днів.

Читайте на ГК:"До Землі наближається": експерти знайшли лякаючий напис про неминучий Апокаліпсис
Читайте на ГК:Споруда, що слугувала захистом для королів: археологи виявили стародавнє королівське укриття (ФОТО)
Читайте на ГК:Великодній кролик принесе їм удачу та любов: астрологи назвали щасливчиків, життя яких кардинально зміниться після свят
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська