1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Лавров на переговорах з Угорщиною звинуватив у крадіжці перекладачку Сійярто (ВІДЕО)

08.02.2021 21:48 Без кордонів

Міністр закордонних справ Росії Сергєй Лавров назвав крадіями членів делегації угорського міністра Петера Сійярто після того, як його перекладачка взяла ручку для нотування заяв міністрів.

Міністр закордонних справ Росії Сергєй Лавров назвав крадіями членів делегації угорського міністра Петера Сійярто після того, як його перекладачка взяла ручку для нотування заяв міністрів.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Відео, яке зафіксувало цю заяву, було розміщене на facebook-сторінці МЗС РФ ще 22 січня, але довгий час лишалося непоміченим, оскільки Лавров сказав це російською, і угорська аудиторія його не зрозуміла.

Інцидент стався під час трансляції протокольної частини зустрічі міністрів, в рамках візиту Сійярто до Москви. Угорська делегація зайшла до зали та зайняла місця за столом переговорів; поруч із очільником МЗС Угорщини сіла його перекладачка, яка взяла зі столу ручку і далі відхилилася від столу, щоби відкласти сумку, що була у неї в руках.

Втім, Лавров, не зауваживши, що його мікрофон вже увімкнений, негучно сказав: "(Починають) ручки відразу красти". Далі на відео видно, що вона цією ручкою занотовує за Лавровим його слова, щоби перекладати їх угорською.

Втім, ці слова не були перекладені, і угорські медіа звернули увагу на цей інцидент лише через понад тиждень. МЗС Угорщини, яке цитує Telex, у коментарі  запевнило, що жодної крадіжки не було, а міністр Лавров, зважаючи, на "надзвичайно дружні особисті відносини з Сійярто... пожартував на початку зустрічі". У Будапешті не вважають, що це має змінити ставлення до Росії.

Читайте на ГК:Папа Римський Франциск прибув з візитом до Угорщини (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В одній зі шкіл Угорщини ввели уроки української мови
Читайте на ГК:В Угорщині відбудуться попередні вибори опозиційних кандидатів на пост прем’єр-міністра країни
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...