1. Новини Закарпаття
  2. >

Ілон Маск придумав, як виглядатиме прапор першої колонії на Марсі (ФОТО)

13.10.2020 13:08 Без кордонів

До 2050 Ілон Маск, підприємець і голова SpaceX, планує побудувати на Марсі місто для колоністів, яким, звичайно ж, потрібен буде прапор.

До 2050 Ілон Маск, підприємець і голова SpaceX, планує побудувати на Марсі місто для колоністів, яким, звичайно ж, потрібен буде прапор.

Глава SpaceX Ілон Маск заявив, що вдалий знімок фотографа Джона Крауса ракети Falcon 9 на тлі Сонця, що злітає, підказала йому ідею, як повинен виглядати прапор Марса. Про це пише Inverse.

"Можливо, таким повинен бути прапор Марса", - підписав фотографію автора знімка Маск.

Видання наголошує, що це не перший варіант прапора для потенційного аванпосту людства на Марсі. У відзначеному премією Неб'юла романі "Рухаючи Марс" письменника Грега Беара описано біло-блакитне полотнище з великим червоним колом і двома меншими, що символізують сам Марс і два його місяці.

Іншу ідею запропонував користувач Twitter Real Patrick Daly у відповідь на пропозицію Маска і Крауса. В основі його дизайну лежить картинка з кружки Boeing, на якій також зображена ракета на тлі Сонця.

Відомо, що Маск планує побудувати флот величезних космічних кораблів Starship і відправити перших астронавтів на іншу планету вже в 2024. Після того, як там будуть створені основні системи життєзабезпечення, можна буде почати розширювати колонію, вважає Маск.

Читайте на ГК:Білоруського рибалку не злякала пожежа (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Критична точка пандемії: в Європі мільйон людей померли від COVID-19
Читайте на ГК:"Прикрасила обкладинку Playboy": Німецька стрибунка з трампліна знялася в спокусливій фотосесії (ФОТО 18+)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...