1. Новини Закарпаття
  2. >

"Нарешті люди зможуть зняти маски": з 1 липня в більшій частині Чехії будуть скасовані обмежувальні заходи

30.06.2020 20:03 Без кордонів ВАЖЛИВО

У більшості районів Чеської Республіки, починаючи з середи, багато з решти обмежень, введених урядом в березні через поширення коронавіруса, будуть скасовані.

У більшості районів Чеської Республіки, починаючи з середи, багато з решти обмежень, введених урядом в березні через поширення коронавіруса, будуть скасовані.

Через три місяці, люди зможуть зняти маски, вони залишаться обов'язковими тільки в медичних та соціальних установах. Години роботи ресторанів, кафе, барів і дискотек будуть необмеженими. Виняток становлять Моравсько-Сілезький регіон і райони Карвіна і Фрідек-Містек, де в останні тижні спостерігаються спалахи інфекції, тому тут діють більш суворі заходи. Жителі Праги також не зможуть повністю відмовитися від масок, пише Around Prague.

З середи все чехи старше 18 років зможуть подавати заявки на знижки на перебування в вітчизняних санаторіях. Умовою отримання знижки на проживання в 4 тис. Крон є проведення не менше шести ночей в санаторії і використання не менше п'яти процедур. Ваучери на знижку можна використовувати до кінця року.

У той час як більша частина Чеської Республіки буде з середи звільнена від обмежень і повернеться до нормального життя, для жителів Праги і Моравсько-Сілезького регіону поки ще будуть діяти деякі обмежувальні заходи. «Якщо ми не хочемо, щоб нові випадки поширювалися на інші регіони, ми повинні бути більш відповідальними. Ми, безумовно, продовжимо масштабні тестування. Прага зараз стабільна, але ми бачимо ризик зараження на масових заходах і в метро, ​​тому ми збережемо там обов'язок носити маски », - сказав міністр охорони здоров'я Адам Войтех.

У столиці зобов'язання закривати рот і ніс, на додаток до медичних і соціальних установ, також зберігається за участю в масових заходах більш ніж для 100 чоловік і в метро. У Моравсько-Сілезькому регіоні учасники масових заходів, в яких беруть участь понад 100 осіб, а також ті, хто працює в службах по догляду за тілом при тісному контакті на відстані менше 1,5 м від клієнта, повинні мати маски. Це відноситься, наприклад, до перукарень або косметичним і масажним послуг. У регіонах Карвіна і Фрідек-Містек люди повинні продовжувати носити маски у всіх громадських приміщеннях і в громадському транспорті.

У цих районах, крім іншого, існує заборона на відвідування будинків престарілих та медичних установ, і у нових пацієнтів повинен бути негативний тест. У заходах, в тому числі на відкритому повітрі, можуть бути присутніми максимум 100 чоловік в кожному окремому секторі.

Місцеві ресторани та інші заклади громадського харчування, в тому числі їх відкриті майданчики, повинні бути закриті з 23:00 до 08:00. Заходи в регіоні дійсні до подальшого повідомлення.

Для ресторанів, пабів і кафе в іншій частині країни заборону на нічний трафік більше не буде діяти, і люди також зможуть вживати закуски і напої, наприклад, в кінотеатрах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 22 червня в Чехії зняли ряд заборон.

Читайте на ГК:Чи є секс на МКС та інші історії про фізіологію в космосі
Читайте на ГК:Знаменита модель показала, як COVID-19 змінив її фігуру (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Товсту мавпу відправили в "табір схуднення" (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...