1. Новини Закарпаття
  2. >

Чехія сьогодні відкрила кордони для туристів із Австрії, Німеччини та Угорщини

05.06.2020 14:00 Без кордонів ВАЖЛИВО

Відтепер туристи можуть вільно в'їжджати в Чеську республіку.

Відтепер туристи можуть вільно в'їжджати в Чеську республіку.

В тому числі за покупками або туризмом — без необхідності вказувати мету поїздки, пред'являти довідку про відсутність COVID-19 або проходити двотижневий карантин. Про досягнення відповідної домовленості в п'ятницю повідомив глава чеського уряду Андрій Бабіш, інформує Vinegret.cz.

У свою чергу жителі Чехії зможуть вільно відвідувати Австрію і Угорщину (з будь-якою метою і без будь-яких умов), тоді як для в'їзду до Німеччини, як і раніше, потрібна буде поважна причина (наприклад, відвідування хворого родича або укладання угоди. Туризму в списку поважних причин немає).

Німецькі влада продовжить проводити вибіркові перевірки на автомагістралях.

«Ми частково прискорили програму так званого «Світлофора». Нам потрібно швидше повертатися до нормального життя і думаю, що це принесе користь Чеській Республіці, коли громадяни згаданих країн почнуть приїжджати і витрачати у нас гроші. Що стосується Німеччини, то тут пом'якшення режиму відбудеться тільки з нашого боку. Хочу попросити наших громадян стежити за умовами в'їзду в цю країну. Німецький уряд хоче координувати відкриття кордонів з іншими своїми сусідами», - заявив глава чеського МЗС Томаш Петржічек.

Після повернення з Австрії, Угорщини та Німеччини жителям Чехії також не доведеться показувати довідку про негативному тесті на коронавірус або проходити карантин.

Наступна хвиля пом'якшення прикордонного контролю намічена на 15 червня. Нагадаємо, раніше Чехія і Словаччина повністю відкрили спільний кордон.

Нагадаємо, з 4 червня Чехія і Словаччина повністю відкрили спільний кордон

Читайте на ГК:Xiaomi представила розумний будинок на колесах
Читайте на ГК:YouTube бориться з дизлайк-атаками
Читайте на ГК:Чи є секс на МКС та інші історії про фізіологію в космосі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...