1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

"Хотіли нелегально перетнути кордон із Чехією": з Польщі депортували 33 українців

29.05.2020 22:51 Без кордонів

27 травня затримали 33 громадян України, які у чотирьох мікроавтобусах намагалися нелегально перетнути польсько-чеський кордон у місцях, де це на даний час заборонено.

27 травня затримали 33 громадян України, які у чотирьох мікроавтобусах намагалися нелегально перетнути польсько-чеський кордон у місцях, де це на даний час заборонено.

Усім затриманим українцям анульовано візи, на них накладено штрафи і зобов’язано виїхати з Польщі, інформує Надбужанський відділ Прикордонної служби Польщі.

“У середу, 27 травня, прикордонники з відділу в місті Згожелєц, патрулюючи “зелений кордон”, затримали у населеному пункті Соколовська Любавського повіту чотири мікроавтобуси, які прямували у напрямку Чехії. Водії транспортних засобів мали намір перетнути кордон, оминаючи прикордонний та санітарний контроль. Під час перевірки з’ясувалося, що в мікроавтобусах (на чеській та польській реєстрації) подорожувало разом з водіями загалом 33 громадянина України віком від 20-ти до 60-ти років та двоє чехів віком 45 і 60 років”,- йдеться в повідомленні.

Як зазначається, українці легально в’їхали до Польщі 25 та 27 травня і мали зараз перебувати на двотижневій обсервації.

Комендант прикордонного відділу у місті Згожелєц анулював українцям національні візи з правом на працю і вручив рішення про необхідність залишення території Польщі. У рішенні також йдеться про тимчасову заборону на в’їзд до Польщі та Шенгенської зони.

На українців накладено штрафи за спробу нелегального перетину кордону.

У зв'язку з пандемією коронавірусу з 15 березня польський кордон, також і з країнами ЄС, можна перетинати лише у визначених пунктах пропуску.

Нагадаємо, у Польщі зникли двоє українців, їх тіла знайшли на дні озера.

Читайте на ГК:У Польщі загинув українець-заробітчанин
Читайте на ГК:У Польщі на фермі українські заробітчани захворіли на COVID-19
Читайте на ГК:Українська заробітчанка народила у Польщі на смітнику, - ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська