1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Польщі зникли двоє українців: їх тіла знайшли на дні озера

27.05.2020 23:20 Без кордонів

Чоловіки зникли ще 17 травня, вони поїхали на човні по Щецинській затоці на закупи і не повернулися.

Чоловіки зникли ще 17 травня, вони поїхали на човні по Щецинській затоці на закупи і не повернулися.

Двоє молодих чоловіків зникли 17 травня ввечері неділі. Останній раз їх бачили, коли вони пливли затокою неподалік міста Нове Варпно. Після цього зв’язок з ними зник, пише Yavp.pl з пoсиланням на pikio.pl.

Як відомо, двоє українців позичили моторного човна, щоб попливти ним за покупками. Те, що з ними щось трапилося, стало відомо вже в понеділок: власник човна помітив, що його не повернули, і повідомив про зникнення.

До пошуку українців відразу залучили рятувальні служби, однак досі остаточної відповіді, що сталося з чоловіками, немає. Моторний човен знайшли перевернутим у південній частині Щецинської затоки. Пізніше неподалік натрапили також на одяг одного з чоловіків. Ймовірно, українці випали за борт, припускали польські рятувальники.

До пошуків було задіяно місцеву Службу швидкої допомоги на воді.

Зрештою через тиждень пошуків тіла загиблих українців усе таки найшли.

Рятувальники знайшли загиблих громадян України у вівторок, 26 травня, на дні Нововарпінського озера, яке розташоване у Щецинській затоці.

Тіла виловили неподалік від берега. Загиблі – два українці віком 31 і 36 років, які приїхали до Польщі на роботу, польське видання 24kurier.pl.

– Пошуки тривали дуже важко, тому що озеро Нововарпінське сильно замулене. Тут є навіть метр мулу, – інформує молодший бригадний Петро Тузімек з районного штабу Державної пожежної служби в поліції. – Тіла знайшли на невеликій відстані від берега.

Нагадаємо, ДТП з українськими заробітчанами у Словенії: розбилися два мікроавтобуси.

Читайте на ГК:У Польщі загинув українець-заробітчанин
Читайте на ГК:У Польщі на фермі українські заробітчани захворіли на COVID-19
Читайте на ГК:Українська заробітчанка народила у Польщі на смітнику, - ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська