1. Новини Закарпаття
  2. >

Коронавірус COVID-19. Мілош Земан виступив за закриття кордонів Чехії як мінімум на рік

06.04.2020 14:14 Без кордонів ВАЖЛИВО

Президент Чехії вважає, що політики повинні зробити все можливе, щоб нинішні заходи і всі зусилля в боротьбі з коронавірусом не виявилися марними.

Президент Чехії вважає, що політики повинні зробити все можливе, щоб нинішні заходи і всі зусилля в боротьбі з коронавірусом не виявилися марними.

Президент Чехії Мілош Земан в неділю, 5 квітня, висловив слова підтримки главі кризового штабу по боротьбі з поширенням коронавируса Яну Гамачек, який виступає за продовження надзвичайного стану в країні до 11 травня, глава держави також виступив за продовження заборони на перетин чеських кордонів, підтримавши чинне рішення уряду, пише "Чехія".

Земан вважає, що політики повинні зробити все можливе, щоб нинішні заходи і всі зусилля в боротьбі з вірусом не виявилися марними, що може статися в тому випадку, якщо Чехія рано відкриє свої кордони. Президент дотримується думки, що Європейський союз не діяв координовано, тому в деяких країнах ситуація є вкрай серйозною, щоб цього не сталося в Чехії необхідно залишити межі закритими для туристів.

На думку президента, досить було б закриття кордонів на один рік. «Краще прийняти зайві запобіжні заходи, ніж недооцінити ситуацію», - аргументував свою думку Земан в інтерв'ю для видання Blesk.

Президент Чехії розкритикував главу Європейської комісії Урсулу фон дер Ляйен. Раніше вона засудила закриття внутрішніх кордонів деякими країнами-членами ЄС. Нагадаємо, Урсула фон дер Ляйен заявила про те, що на початку кризи, викликаного коронавирусной інфекцією, цілий ряд країн мав тенденцію турбуватися лише про власні проблеми і закривав кордону.

«Зрозуміло, такий підхід небажаний», - вважає політик. Чеський лідер цю точку зору не поділяє.

Що стосується чинного надзвичайного стану в Чехії, то президент упевнений, що його треба продовжити «як мінімум на місяць або місяць з половиною».

Відзначимо, що в понеділок, 6 квітня, глава проекту «розумний» карантин і заступник міністра охорони здоров'я Роман Пріумала змінив свою точку зору, заявивши про те, що найкращим способом впоратися з коронавірусів залишається одне - перехворіти їм.

Нагадаємо, кордон Закарпаття "заблокований" українцями, які повертаються з Європи (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська