1. Новини Закарпаття
  2. >

Трамп дав розпорядження компанії “Дженерал Моторс” перепрофілюватися на виготовлення апаратів штучної вентиляції легенів

29.03.2020 18:41 Без кордонів Голос Карпат

Президент США написав у Твіттері, що фірма не виконала своє зобов’язання випустити 40 тисяч такого обладнання, більше того до кінця квітня має намір виготовити його лише 6 тисяч одиниць.

Президент США написав у Твіттері, що фірма не виконала своє зобов’язання випустити 40 тисяч такого обладнання, більше того до кінця квітня має намір виготовити його лише 6 тисяч одиниць.

В одному з мікроблогів Трамп зазначив:

“Дженерал Моторс” повинен відновити роботу невиправдано закритих у штаті Огайо підприємств і розпочати там виробництво апаратів штучного вентилювання легенів.”

Господар Білого дому різко висловився про голову-генерального директора компанії Мері Барру, з якою, за словами президента,“завжди є проблеми.”

Пізніше Трамп закликав долучитися до виготовлення такого обладнання і фірму “Форд”.

Про недостатню кількість апаратів ШВЛ інформують і губернатори багатьох штатів. Приміром, керівник штату Нью-Йорка відмітив, що їм потрібно принаймні 30 тисяч АШВЛ, а його колега з Луїзіани зауважив: на початку квітня у них вже не буде такого вільного устаткування.

За твердженням впливової газети “Вашингтон Пост” у переважній більшості американських міст відсутні не лише апарати, а й елементарні засоби захисту від вірусу – маски, респіратори, тести, навіть спецодяг для медиків. Про це інформує Угорське телеграфне агетство (МТІ).

Нагадаємо, На Закарпатті готуються до масового прийому хворих на коронавірус в лікарнях (ВІДЕО)

Читайте на ГК:"Гола" фотосесія Белли Хадід (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"Більше не потрібна довідка про негативний ПЛР-тест": Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів
Читайте на ГК:В’їзд у ЄС по безвізу заборонений: українців попереджають про нелегальних перевізників та заборону в’їзду у ЄС
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська