1. Новини Закарпаття
  2. >

Зламалася найбільша супутникова система навігації

14.07.2019 18:36 Без кордонів

Європейська Galileo призупиняє обслуговування користувачів до наступного повідомлення.

Європейська глобальна навігаційна супутникова система Galileo перестала працювати. Її користувачі не отримують і не можуть використовувати навігаційні сигнали із супутників, повідомляється на сайті Galileo 14 липня. Усі робочі супутники навігаційної системи наразі мають статус "не використовуються (за цільовим призначенням)", йдеться в повідомленні. 

Galileo призупиняє обслуговування користувачів до наступного повідомлення, відзначаючи, що навігаційні сигнали із супутників не повинні використовуватися для визначення місця розташування. 

За даними сайту insidegnss.com, проблема пов'язана з комплексом точного часу системи Galileo, розташованим в Італії. Galileo - одна з декількох світових глобальних навігаційних супутникових систем. Це спільний проект супутникової системи навігації Євросоюзу і Європейського космічного агентства. Крім країн ЄС, у проекті беруть участь Китай, Ізраїль, Південна Корея й Україна. 

Також глобальні навігаційні послуги надають російська ГЛОНАСС, американська GPS і китайська Beidou. До орбітального угруповання Galileo входять 26 супутників, з яких працюють 22.

Читайте на ГК:У США ентузіасти готуються до штурму Зони 51 (НАЖИВО)
Читайте на ГК:Ці світлини — нагадування, що нам частіше треба відривати погляд від екранів (+ФОТО)
Читайте на ГК:У жінки посиніла кров після прийому таблеток
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка