1. Новини Закарпаття
  2. >

МВФ не вважає Україну бідною країною

22.03.2018 20:54 Без кордонів

У Міжнародному валютному фонді відзначають низький рівень доходів українців, однак пов'язують його з війною, а не відстаючою економікою.

Україна не увійшла до групи країн, що розвиваються, з низьким доходом. У МВФ вважають, що падіння доходів у країні з військовим конфліктом. Про це в четвер, 22 березня, повідомило УНІАН

Як зазначається, відповідні дані містяться в дослідженні МВФ з макроекономічної ситуації в низькодохідних країнах, що розвиваються, опублікованому Фондом. У МВФ відзначили, що в 2014 році рівень доходів в Україні, в перерахунку на одного громадянина, був на 14% нижче від того рівня, при якому країни включаються в групу низькодохідних (2330 доларів річного доходу). Однак Україна не була включена в групу низькодохідних країн у зв'язку з тим, що основною причиною зниження доходів став військовий конфлікт. 

"Падіння рівня доходів в Україні, в основному, відображає вплив військового конфлікту", - підкреслили у Фонді. 

При цьому Україна не була включена в групу низькодохідних країн і в 2018 році, оскільки структура її економіки є типовою для країн з ринковою економікою. 

"Рівень бідності в Україні, структура зайнятості, тривалість життя і рівень освіти є типовими для EME (emerging market economies, країни з ринковою економікою - ЕП)", - повідомили в МВФ.

Читайте на ГК:Супрун порадила, як знизити ризик захворювання на рак
Читайте на ГК:Настя Каменських позувала на камеру вниз головою (ФОТО)
Читайте на ГК:Проект "Стіна" на кордоні з Росією готовий наполовину, його продовжили - ВВС
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus