2. >
  4. >

Ужгородські гандболістки перемогли швейцарок / ВІДЕО

21.11.2016 19:21 0 Спорт

У першому матчі карпатівки обіграли суперниць з рахунком 34:25, у другому матчі місцеві гандболістки обійшли швейцарок з рахунком - 20:17.

Перемогою у двох матчах гандболістки ужгородських «Карпат» забезпечили собі вихід до 1/8 Кубку Виклику – щорічного турніру, організованого Европейською гандбольною федерацією. У першій половині гри перевага була на стороні місцевих гандболісток. Однак в середині тайму «Карпати» втратили концентрацію та дозволили гандболісткам «Ротвайсу» не лише наздогнати їх у рахунку, а й вийти вперед. Проте, після тайм-ауту підопічні Бориса Петровського показали більш злагоджену гру. Блискучу гру продемонструвала воротар «Карпат» Ірина Яблонська-Бобаль, вона не тільки мала високий показник сейвів, а й зуміла двічі відзначитись у воротах швейцарок,повідомляє Закарпатська філія НТКУ Тиса-1.