2. >

"Шахтар" - "Гент": Донеччани розгромили бельгійців

20.10.2016 22:56 Спорт

Донецький "Шахтар" у третій грі групового турніру Ліги Європи впевнено переграв бельгійський "Гент" з рахунком 5:0.

Донецький

Перший гол вже на 12-й хвилині забив Віктор Коваленко, на 30-й хвилині відзначився аргентинський легіонер "гірників" Факундо Феррейра, а на початку другого тайму рахунок до розгромного довів бразилець Бернард, повідомило ВВС Україна.

На 75-й хвилині гол на свій рахунок записав інший бразилець Тайсон, а за п'ять хвилин до кінця гри Максим Малишев встановив фінальний результат - 5:0 на користь віце-чемпіона України.

Єдиним негативом для "Шахтаря" стала травма автора першого голу Віктора Коваленка, через що його замінили ще на 37-й хвилині матчу. Характер пошкоджень гравця поки що невідомий.

Таким чином "гірники" після трьох турів мають максимальну кількість очок і посідають перше місце у своїй групі.

У іншій грі групи турецький "Коньяспор" зіграв унічию з португальською "Брагою".

Читайте на ГК:Стане спекотніше: якою буде температура  в Україні 7 квітня
Читайте на ГК:Гороскоп на 7 квітня для всіх знаків Зодіаку: кому потрібно тримати себе в руках
Читайте на ГК:В Україні знову може подорожчати електроенергія, — Галущенко