2. >
  4. > >

На Берегівщині наближається до фінішу Кубок Федерації з футболу

25.11.2015 08:20 Спорт Ексклюзив

На футбольних полях Берегівщини зіграні півфінальні поєдинки на Кубок Федерації.

Силами помірялись берегівська “Зірка” і Великі Береги та гатянський “Артос” і Велика Бийгань. Особливо напруженою виявилась перша зустріч. Рахунок уже в першому таймі відкрили футболісти з міста над Веркею. Проте у другій половині гри великоберезькі спортсмени його зрівняли. Відтак послідували два швидкі голи від “Зірки” – 3:1. Здавалось, доля матчу вирішена. Однак сільські футболісти й не думали складати зброю і до фінального свистка звели поєдинок внічию – 3:3. Все ж пенальті з рахунком 3:1 краще пробили берегівчани.

У другому півфіналі гатянський “Артос” змусив капітулювати кіпера великобийганьців уже на 3-ій хвилині – 1:0. Незабаром вони ж мали чудову нагоду подвоїти результат, але не зуміли реалізувати одинадцятиметровий штрафний. Зустріч так і завершилась з мінімальною перевагою “Артоса”.

Таким чином у фіналі Кубка Федерації зустрінуться берегівська “Зірка” та гатянський “Артос”.

Читайте на ГК:“Мама хоче закрити його від усього світу”: на Закарпатті на світ з'явилося “дитинча” з обличчям у формі серця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)